|
|

|
|
adaugă un anunț la această rubrică

|
TUDOR ADVISORY
S.P.R.L., cu sediul în București, Str.Tudor Arghezi nr.21, Clădirea H Tudor Arghezi, Et.2, Biroul 204, Sector 2, lichidator judiciar al DREAM CARGO SERVICES, anunță organizarea licitației publice cu strigare în urcare din data de 10.09.2026, în intervalul 12:00-14:00, în vederea valorificării următoarelor bunuri, după cum urmează: -Vânzare Pachet Parc Auto (stare bună) -35.350Euro (fără TVA): Denumire bun Specificații tehnice Dacia Dokker 2015 -Motorină -1.461 cmc/66 CP -424.435km Renault Megane 2017 -Benzină -1.197 cmc/97 CP -158.608km Suzuki Vitara 2016 -Benzină -1.373 cmc/103 CP -168.403km Dacia Logan 2018 -Benzină -999 cmc/54 CP -238.682km Dacia Logan 2021 -Benzină -999 cmc/67 CP -137.900km Dacia Logan 2021 -Benzină -999 cmc/67 CP -123.692km Dacia Logan MCV 2015 -Motorină -1.461 cmc/66 CP -762.729km Dacia Dokker 2017 -Motorină -1.461 cmc/55 CP -265.167km Dacia Logan MCV 2016 -Motorină -1.461 cmc/66 CP -490.250km Suzuki Vitara 2017 -Benzină -1.586 cmc/88 CP -171.187km -Vânzare Pachet-Echipamente de depozit/logistică (transpalete, paletizor, cântare, mașini de curățenie industrială, etc.): 19.535Euro (fără TVA); -Vânzare Pachet-Mobilier de birou, laptopuri, telefoane și sisteme desktop-preț de pornire: 5.910Euro (fără TVA). Bunurile pot fi vizionate la prin programare prealabilă la adresa de e-mail office@tudoradvisory.ro sau la nr.telefon: 0374.088.003. Caietul de sarcini cuprinzând lista detaliată a bunurilor ce fac obiectul valorificării, prețurile de pornire, documentația fotografică și regulile privind participarea la ședința de licitație, sau orice alte informații suplimentare pot fi solicitate lichidatorului judiciar la adresa de e-mail: office@tudoradvisory.ro. Licitația va avea loc în data de 10.09.2026, la sediul TUDOR ADVISORY S.P.R.L., din București, Str.Tudor Arghezi nr.21, Clădirea H Tudor Arghezi, Et.2, Biroul 204, Sector 2.Termenul limită pentru înregistrarea documentației de participare la licitație este 09.09.2026, ora 18:00, la sediul lichidatorului judiciar.
|
|

|
|

|

|
CELE MAI NOI ANUNȚURI
|
IMOBILIARE
|
DIRECT proprietar: închiriez apartament cu 4 camere, renovat,...
|
IMOBILIARE
|
PROPRIETAR vând teren intravilan (curți-construcții demolabile...
|
IMOBILIARE
|
PROPRIETAR vând teren intravilan (curți-construcții demolabile...
|
IMOBILIARE
|
Apartament cu 2 camere, situat pe Soseaua Pantelimon 365,...
|
PIAŢA MUNCII
|
ANUNȚ DE SELECȚIE PENTRU OCUPAREA UNUI POST DE...
|
PIAŢA MUNCII
|
ȘCOALA Gimnazială Colonel Constantin Langa,cu sediul în...
|
PIAŢA MUNCII
|
PRIMĂRIA comunei Horea,cu sediul în Horea, str.Valea Arăzii,...
|
PIAŢA MUNCII
|
SOCIETATEA TERMOFICARE CONSTANȚA S.R.L., cu sediul în Constanța,...
|
DIVERSE
|
ANUNT PUBLICITAR LICHIDATORUL JUDICIAR al S.C. AXE SI PUNTI S.A,...
|
DIVERSE
|
SUBSCRISA, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L., societate profesională...
|
DIVERSE
|
TUDOR ADVISORY S.P.R.L., cu sediul în București, Str.Tudor...
|
DIVERSE
|
SC BUFTEA FAMILY RESIDENCE SRL (CUI:40630510), cu sediul...
|
AUTO
|
PERSOANA FIZICA vând autovehiculul electric si înmatriculat...
|
AUTO
|
DACIA DUSTER 1.5 dCi Prestige -2018. Vând Duster din 2018,...
|
AUTO
|
CII COMAN AUREL vinde RENAULT MEGANE la licitatie in 03...
|
AUTO
|
SC Besta Slimlife SRL vinde autospeciala Ford Transit...
|
|

|
|
|